Hemen Fiyat Alın
0533 470 96 26

Metal Kalıp İmalatı

Kalıpların tasarımından imalatına kadar olan tüm süreçleri firmamız bünyesinde tecrübeli ekibimizle çözüyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş makina parkurumuz sayesinde metal kalıp ihtiyacınızı hızla çözüyor, düşük maliyet ve yüksek kaliteli çözümlerimizle rekabette sizi bir adım önde tutmaya gayret gösteriyoruz.

Metal kalıp imalatında müşterimizden ön bilgileri aldıktan sonra tasarımcılarımız ve mühendislerimiz tarafından prototip hazırlanır ve onayınızla birlikte profesyonel metal kalıp imalatına başlanır.

Metale şekil vermedeki 50 yılı aşkın tecrübemizle hemen yanı başınızda sanayinin gözbebeği Ostim'de kaliteden ödün vermeden hızlı ve ekonomik bir çözüm sunmayı misyon ediniyoruz. Metal kalıp imalatının ürünleriniz için önemini bilerek önce müşteri memnuniyeti ilkemizle üretim yapıyoruz.

Metal Kalıp İmalatı
Metal Kalıp İmalatı

Sac kesme kalıpları, sac kesme ve bükme kalıplarından üstün performans arayan müşterilerimiz için vazgeçilmez olmaya her daim önem veriyoruz. Alüminyum ve zamak türü yumuşak metallerin üretilmesi için metal enjeksiyon kalığpları imal ediyoruz. Sac ve metal levhaların şekillendirilmesi amacıyla kullanılan metal form ve kesme sıvama kalıplarında zımbalama ve preste sac üzerinde delme kesme ve sıvama işlemleri yapılarak metal kalıp imalatı sağlanır.

Üretim süreci oldukça hassas ve teknik işçilik isteyen metal kalıp imalatında yılların verdiği güveni ve kaliteyi müşterilerimize yansıtmaktan gurur duyuyoruz.