Hemen Fiyat Alın
0533 470 96 26

Lazer Kesim

Bilindiği gibi lazer ışını karbondioksit lazer tezgahlarında karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek oluşturulur. Daha verimli olabilmesi içinde karbondioksit gazına azot ve helyum gazı eklenerek 1/3 oranında verim artışı sağlanır.

Lazer ışınının geniş bir kullanım alanı vardır. Lazer ışınının çeşitli tezgahlarda kullanılarak yapılan kesim işlemin, Lazer Kesim olarak adlandırıyoruz. Lazer kesimin üretimde kullanılmaya başlanmasıyla hata seviyesi en aza indirilmiştir. Ayrıca Lazer Kesim ile otomasyona geçiş hızlanmış ve tezgahlarda 24 saat üretim yapılmaya başlanmıştır.

lazer kesim

General Lazer, Lazer Kesim ile aparat ve kalıptan tasarruf sağlarsınız. Fason, ahşap, CNC kesim gibi yöntemler Lazer Kesim yöntemleri arasında sayılabilir. Lazer Kesim çok sert ve dinamik maddeleri ve madenleri bile biçimlendirebilecek kapasiteye sahiptir. Nikel alaşımlar, çelik, krom, titanyum, alüminyum ve alaşımları vb. gibi malzemelerin kesme işlemlerinde firmamız General Lazer’ e güvenebilirsiniz. Uzman personelimiz ve tecrübemiz ile Lazer Kesim işleriniz kısa sürede, hızlı ve güvenilir bir şekilde size teslim edilecektir.

General Lazer kesim ile el değmeden istenilen boyutlarda ve tarzda üretim yapma imkanlarımız bulunmaktadır. Lazer Kesim yazılım desteği ile yapıldığından siz değerli müşterimiz zaman ve hız konusunda tasarruf sağlayacaktır.

General Lazer’ i tercih ederek çapağı olmayan kusursuz ürüne kaliteli ve uygun maliyet ile ulaşabilirsiniz.