Hemen Fiyat Alın
0533 470 96 26

Hakkımızda

1967 yılında Ankara'da metal pres sektöründe üretime başladık. O yıllarda metal pres sektöründe hızla gelişerek Baltacı Pres olarak adımızı Ankara'nın en iyileri arasına kattık. Kurulduğumuz günden itibaren yüksek kaliteli üretim yapabilmek için firmamızı geliştirdik. Süre gelen gelişimimizle birlikte geçen yıllar içinde Türkiye çapında ismimizi duyurduk.

Pres ve baskı sektöründen kopmadan uzun yıllar asansör, kelepçe ve hırdavat sektörüne üretim yaptık. Bizden önceki kuşaktan bize kalan mirası daima koruyarak, ismimizin hakkını vererek metal pres ve baskı işlerinizi her daim uygun fiyat ve yüksek kalite ile zamanında teslim ettik.

pres baskı işleri

Baltacı Pres Pres Baskı İşleri olarak yılların tecrübesini, günümüzde mobilya sektörüne, tel örgü sektörüne, asansör sektörüne, hırdavat sektörüne, metal kalıp imalatına, eksantirik pres baskıya, fason pres, baskı, kesme ve bükme gibi bir çok alana yansıtıyoruz.

Yıllardır kaliteli işçilik ve uygun fiyatla hızlı üretim yapmanın müşterilerimize verdiği güvenle birlikte işimize sürekli olarak yatırım yaptık. Bugüne geldiğimizde geniş makine parkurumuzda;

bulunmaktadır.

Kolaylıkla ulaşabileceğiniz tesisimiz Ankara'da sanayinin kalbi Ostim'de yer almaktadır. Ürünlerinizin tasarlanmasından, kalıplanmasına ve montajlanmasına kadar aradığınız çözümü hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak sunuyoruz. Fason metal kesme ve bükme, fason metal baskı ve pres işleriniz Pres Baskı İşleri ile son derece zahmetsiz olmaktadır.

Sizin için hep daha iyisini yapmak ümidiyle...